Komentowana treść: Games TOP10 za grudzień
[#1] Re: Games TOP10 za grudzień
SuperFrog to naprawdę świetna gra! Ale jak głosuję na Games TOP10, to mam problem z przyporządkowaniem amigowych produkcji do poszczególnych miejsc, ponieważ znalazłbym wiele gier, które pasowałyby mi na daną pozycję. Tak więc oddać głos na Games TOP10 to jak dla mnie trudny wybór... ;)
[#2] Re: Games TOP10 za grudzień
Źle się dzieje... żaba znów na podium ;)
[#3] Re: Games TOP10 za grudzień
PPA demoscene top10, PPA software top10 a nie jakieś tam gry po raz 100. ;)
[#4] Re: Games TOP10 za grudzień

@Kokos, post #3

Stworzyliśmy ankietę na ten temat. Zobaczymy jakie będą wyniki. Osobiście wydaje mi się, że powinno zostać tak, jak jest. Top10 scenowe jest na portalach scenowych (ADA, Pouet), Software'owe jakieś bez sensu mi się wydaje. Co do gier, to nie ma już nigdzie więc jesteśmy jedyni i niech tak zostanie.
[#5] Re: Games TOP10 za grudzień

@mailman, post #4

Racja! Nie ma co kombinować.
[#6] Re: Games TOP10 za grudzień

@parallax, post #5

A ja powiem tak; można dać, jak najbardziej. Tylko... musi być też osoba, która się tym będzie zajmować. Są chętni??
[#7] Re: Games TOP10 za grudzień

@SirLEO, post #6

Zobaczymy jak to będzie. Jak temat przejdzie, to mam pewien pomysł.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem